واکنش های پیام واتس اپ اکنون در دسترس است: آنها چیست و چگونه از آنها استفاده کنیم

1 خرداد 1401

واتس اپ محبوب ترین برنامه پیام رسانی فوری در سیاره زمین در حال حاضر است. میلیون ها و میلیاردها نفر از خدمات متا برای ارتباط با عزیزان خود استفاده می کنند. برخی حتی از واتس اپ برای مقاصد تجاری استفاده می کنند. علیرغم محبوبیت بسیار زیاد، واتس اپ فاقد بسیاری از ویژگی های دیگر برنامه های پیام رسانی فوری مانند تلگرام است.

یکی از قابلیت هایی که تلگرام (و حتی دی ام و مسنجر اینستاگرام خود متا) ارائه می دهد، امکان واکنش به یک پیام است. شما می توانید به سادگی روی یک پیام در این سیستم عامل های پیام فوری ضربه بزنید و نگه دارید و پیام ارسال شده توسط شخص دیگر را تأیید کنید. واتس اپ دوباره در اینجا بازی catch-up را انجام می دهد زیرا این شرکت اعلام کرده است که واکنش های ایموجی به همراه تعدادی ویژگی جدید دیگر اکنون در این پلتفرم در دسترس هستند.

پیام‌های واکنش‌ها برای اولین بار در آگوست 2021 مشاهده شد تا اینکه چند روز پیش شرکت آن را به طور رسمی اعلام کرد. این ویژگی، همانطور که قبلاً واضح است، به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از ایموجی به پیام WhatsApp واکنش نشان دهند. در حال حاضر، اگر مجبور هستید به یک پیام خاص با شست بالا یا صورتک پاسخ دهید، باید یک پاسخ را نقل قول کنید یا یک پیام جداگانه برای پاسخ ارسال کنید. این قابلیت جدید به کاربران این امکان را می دهد که بدون نقل قول به یک پیام واکنش نشان دهند.

این واکنش های ایموجی درست زیر پیام ظاهر می شوند. اگر فردی با یک ایموجی به پیام خاصی واکنش نشان دهد، آن ایموجی در زیر پیام با تعداد ایموجی در کنار آن ظاهر می شود.

 
"ما هیجان زده هستیم که به اشتراک بگذاریم که واکنش های شکلک اکنون در آخرین نسخه برنامه در دسترس هستند. واکنش ها سرگرم کننده، سریع هستند و اضافه بار را در گروه ها نیز کاهش می دهند. ما با افزودن طیف وسیع تری از عبارات به بهبود آنها ادامه خواهیم داد. آینده."
واتس‌اپ می‌گوید که پیام‌های واکنش‌ها باید در «حدود یک هفته» برای همه کاربران در دسترس باشد. بنابراین، اگر فوراً آنها را در برنامه خود مشاهده نکردید، نگران نباشید. این ویژگی قطعا در چند روز آینده به گوشی شما خواهد رسید. قبل از اینکه ادامه دهیم و توضیح دهیم که چگونه می توانید از واکنش پیام واتس اپ در اندروید و آیفون استفاده کنید، برخی از ویژگی های دیگر را که واتس اپ ارائه کرده است، همراه با واکنش های ایموجی بررسی کنید.

علاوه بر واکنش‌های پیام‌رسان، واتس‌اپ اعلام کرده است که قابلیت‌های جدیدی را که چند هفته پیش اعلام کرده بود، آغاز کرده است. ابتدا، این شرکت اعلام کرده است که محدودیت اعضای چت گروهی را از 256 نفر به 512 نفر افزایش داده است. اکنون می توانید تا 512 نفر را در یک چت گروهی اضافه کنید. این محدودیت افزایش‌یافته مطمئناً به افراد زیادی کمک می‌کند و زمانی که ویژگی Communities فعال می‌شود، مفید خواهد بود.

واتس اپ همچنین اعلام کرده است که از این پس می توانید فایل هایی تا حجم 2 گیگابایت را از طریق پلت فرم پیام رسانی فوری ارسال کنید. تا به حال، شما می‌توانید فایل‌هایی با حجم حداکثر ۱۰۰ مگابایت را در واتس‌اپ ارسال کنید، اما با قابلیت جدید موجود، می‌توانید فایل‌هایی به حجم ۲ گیگابایت ارسال کنید. واتس‌اپ می‌گوید افزایش محدودیت اندازه فایل برای همکاری بین مشاغل کوچک و گروه‌های مدرسه مفید خواهد بود. این برنامه همچنین هنگام آپلود یا دانلود یک فایل یک شمارنده زمان نمایش می دهد تا به شما اطلاع دهد که انتقال شما چقدر طول می کشد.

قبل از اینکه توضیح دهیم چگونه می توانید واکنش های ایموجی را در واتس اپ ارسال کنید، چند نکته وجود دارد که باید بدانید. اول از همه، در حال حاضر تنها 6 واکنش ایموجی در دسترس است.


ارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم